Page in your language

Intelligent Retail Management

Cloudové řešení pro správu retailových prostorů, produktových kategorií, planogramů a cenovek.

 

Nechte se okouzlit unikátními funkcemi Quantu

Díky inteligentnímu automatickému generování planogramů optimalizovaných dle prodejů na základě uživatelsky definovaných šablon je možné udržet aktuální planogramy i ve velkých prodejních sítích s různorodými pobočkami bez velkých nároků na lidské zdroje.

Více informací
Planogramy optimalizované na základě prodejů
Napojení na prodejní data a pokročilý reporting
Napojení na (polo)automatické objednávky
Vícevrstvé půdorysy
Flexibilní hierarchie kategorií
Moderní webové rozhraní pro distribuci planogramů a komunikaci
Správa cenovek napojená na planogramy
3D vizualizace
Knihovna produktů s uživatelsky definovatelnými atributy
Snadná fotodokumentace prodejních ploch

Proč právě Quant?

Integrované řešení

1

Quant je integrované řešení pro Space Planning, Category Management, planogramy, ranging, tisk cenovek a POS, komunikaci s pobočkami a In-store Marketing.

Quant Cloud

2

Quant Cloud umožňuje vám a vašim kolegům pracovat na stejných projektech z celého světa z různých počítačů a zároveň využívat stejnou databázi bez nutnosti budování složité infrastruktury a zátěže vašeho IT oddělení.

Nadstandardní podpora

3

Naši konzultanti jsou k dispozici, když je potřeba. Vaše uživatele zaškolíme a pomůžeme s integrací dat tak, abyste mohli vaši prodejní síť řídit pomocí Quantu během 3 měsíců.

Domluvit prezentaci

Quant je používán pro řízení prostoru a vystavení několika tisíc prodejen v jedenácti evropských státech

Sklizeno

Největším očekáváním bylo v samém začátku jednoznačně zefektivnění práce se sortimentem a při plánování prostoru prodejny. Během prvních tří měsíců došlo k naplnění Quantu daty a zakreslení tří stávajících poboček MY FOOD. Pobočky dostaly k dispozici tablety a přes webové rozhraní pracovaly s planogramy přímo v prostoru prodejny.

Dr.Max ČR

Přelomová změna nastala v roce 2015 zavedením planogramů specifických pro pobočku. Tímto krokem jsme vyřešili dlouhodobě diskutované „mrtvé“ zásoby. Další výhodou je eliminace sortimentních chyb. Na všechny velikosti planogramů je nastaven sortiment dle Paretova pravidla a obchodních závazků, který se dnes již automaticky prioritizuje.